Mūsų vertybės

„Puratos“ korporacijoje dirba tūkstančiai žmonių iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių ir tai yra vienas didžiausių mūsų privalumų. Visus mus vienija tikėjimas, kad tikrai galime pasiūlyti visa, kas geriausia. Per daugelį metų radome „magišką“ būdą kurti abipusiu pasitikėjimu ir bendru supratimu pagrįstas vertybes. Toks pasitikėjimas suteikia mums ryžto pristatyti viziją, kuri savo ruožtu įkvepia atlikti kiekvieną veiksmą taip, kad jūs, mūsų klientai, pasikliautumėte mūsų bendrove ir joje dirbančiais žmonėmis.

Komandos dvasia

Būdami kartu, galime pasiekti daugiau, patirdami džiaugsmo patys bei suteikdami jo kitiems. Tikime, kad dirbant išvien lydės didesnė sėkmė nei triūsiant kiekvienam atskirai.

Etika

Vadovaujamės savo sąžine, laikomės aukštų profesinių standartų, gerbiame savo įsipareigojimus ir užtikriname nepriekaištingą gaminamų produktų saugumą.

Kokybė

Nuo pat pradžių visur ir visada kokybė mums buvo ir yra svarbiausia. Niekada nesustojame ties tuo, ką pasiekėme.

Aistra

Aistringai siekiame padėti augti savo klientų verslui siūlydami naujas idėjas bei kurdami aplinką, kurioje žmonės yra skatinami tobulėti.

Drąsa

Išnaudojame visas galimybes ir niekada nebijome išbandyti naujovių.

Vizija

Tobulėjame kartu su savo vizija. Kaupiame patirtį, noriai ieškome naujų horizontų ir padedame klientams pasiruošti ateities iššūkiams.

Ar žinote, kad...

„Puratos“  buvo įkurta 1919 metais ir iki šiol yra iš kartos į kartą perduodamas šeimos verslas.

Puratos

Susiję dokumentai