Inovacijų centrai

innovation centres
Puratos turi platų pasaulinį inovacijų centrų tinklą, kur yra rengiami mokymai, taip pat analizuojami specifiniai produktų ir jų vartojimo aspektai. Tokiuose inovacijų ir kompetencijų centruose galime jums padėti sukurti naujas idėjas, patobulinti egzituojančius produktus ir praktiškai įdiegti bei pritaikyti galimas gamybos technologijas. Be to, tokie centrai yra labai svarbi mūsų tyrimų ir plėtros programos dalis, kuri labai dažnai remiasi įžvalgomis ir patirtimi, sukaupta tiesiogiai bendraujant su jumis.
Innovation-Center
Mūsų sėkmė tiesiogiai priklauso nuo mūsų galimybių padėti klientams plėsti verslą bei tobulinti siūlomus gaminius. Tai pasiekti mums padeda „Puratos“ Inovacijų centrai - labai svarbi mūsų tyrimų ir plėtros programos dalis. 77 centruose, sudarančiuose pasaulinį tinklą, dalinamės žiniomis ir patirtimi, ieškome bendrų sprendimų, demonstruojame savo misiją, vertybes ir, žinoma, atliekame tiriamąjį darbą bei kuriame naujoves.

Inovacijų centrų paskirtis

Trys pagrindinės paslaugos, kurias galite gauti atvykę į inovacijų centrus:

  • Produktų vystymas. Kad padėtume savo klientams sukurti geriausius gaminius, siūlome mokymų programą skirtą pasisemti naujų žinių apie kiekvieną produkto vystymo stadiją.
  • Produktų kategorijos valdymas. Geri produktų kategorijos valdymo įgūdžiai padeda vystyti abipusiai naudingus santykius tarp produktų tiekėjo ir pardavėjo vartotojams.
  • Produktų profiliavimas. Kokios savybės jūsų gaminiui yra svarbiausios? Tekstūra? Skonis? Pateikimas? Inovacijų centruose mes dirbame tam, kad susitelkdami ties išskirtinėmis jūsų produktui būdingomis savybėmis, galėtume paruošti tik jūsų klientų skonį geriausiai atitinkančius gaminius. 

Demonstracinė kepykla Vilniuje

„Puratos Lithuania“ biuro patalpose įrengtoje demonstracinėje kepykloje organizuojame duonos bei konditerijos seminarus bei mokymus klientams, taip pat galime padėti vystyti naujas gaminių įdėjas, tobulinti esamus produktus, taikydami turimas profesines žinias bei turimas naujausias technologijas.