Inovacijos

Augant vartotojų poreikiams ir lūkesčiams kinta ir klientų reikalavimai. Mes nuolatos diegiame naujoves, kad numatytume ir tinkamai reaguotume į šiuos pokyčius.

Įveikime iššūkius drauge

Pasitelkdami sukauptą patirtį ir gebėjimą veikti efektyviai stengiamės išpildyti visus savo klientų pageidavimus. Drąsiai kreipkitės į mūsų verslo plėtros specialistus, jei domitės „švaresnės etiketės sprendimais“, norite sukurti naujus produktus ir idėjas arba pagerinti esamų produktų skonį, tekstūrą, laikymo terminą ar maistinę vertę. Tapę mūsų partneriais, įsiliesite į pasaulinį tinklą, jungiantį daugiau nei 800 tyrėjų, maisto technologų ir techninių asistentų iš daugiau nei 40-ies mokslinių tyrimų centrų. Dirbdami drauge jie jau sukūrę per 30 patentuotų produktų grupių. Skatindami inovacijas, į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą kasmet investuojame net 2,5 procento. įmonės metinės apyvartos.

Veiklos principai

Veiklos principai

Mūsų veikla grindžiama pasitikėjimu – tai visa ko pamatas. Tai pagrindinė vertybė, dėl kurios esame patikimi partneriai inovacijų srityje.

Skaitykite toliau

Daugiau apie „Puratos Lietuva"