„Puratos“ darbuotojai

„Puratos“ įsipareigoja užtikrinti darbuotojams profesionalią aplinką, kurioje jie gali ir mokytis, ir siekti karjeros. Magiškoje „Puratos“ kultūroje dera mokslas ir menas, inovacijos ir nuolatinis tobulėjimas. Čia kiekvienas gali atskleisti savo talentus.

„Puratos“ yra tarptautinė bendrovė, produktus ir paslaugas teikiame daugiau nei 100 šalių, kuriose veikia 68 dukterinės kompanijos, o jose dirba 7220 žmonių.

Nuo 2012 metų „Puratos“ darbuotojų skaičius išaugo 30 procentų. Mes skatiname savo darbuotojus bendradarbiauti ir prisiimti atsakomybę kuriant efektyvius sprendimus, padedančius mūsų klientams pasiekti dar geresnių rezultatų.

Erdvė talentui atsiskleisti

Nuo pirmos darbo dienos naujokai dalyvauja plačioje įvadinėje programoje. Pirmiausia susipažįstama su įmonės istorija, kultūra, produktais, požiūriu į vartotoją ir klientą, įsipareigojimu rūpintis aplinka. Tai perduodama susitikimuose su kolegomis, per žaidimus, užduotis ir interaktyvius elektroninius kursus.

Aplinka, skatinanti bendradarbiauti

„Puratos“ tiki komandinio darbo sėkme. Dalijamės gerąja patirtimi, inovacijomis ir žiniomis vieni su kitais ir su visu pasauliu. Mūsų komandose drauge dirba skirtingų sričių profesionalai, taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su klientais ir vartotojais..

Mes tikime ilgalaikiais tikslais, o ne greitomis pergalėmis, todėl nuolat žvelgiame į priekį. Šį teiginį patvirtina faktai – turime daugiau nei 77 inovacijų centrus ir 2,5 procento įmonės metinės apyvartos skiriame moksliniams tyrimams ir technologinei plėtrai.

„Puratos“ universitetas

Esame inovatoriai, todėl palaikome nuolatinį mokymąsi. Šiuo tikslu įsteigėme „Puratos“ universitetą, kuriame siūlome mišrųjį mokymąsi visą karjeros laikotarpį.

„Puratos“ lyderių programa ugdo žmones, kurie taps aistringais įmonės kultūros ambasadoriais. Būdami patikimais partneriais inovacijų srityje, jie galės sėkmingai veikti esant griežtiems terminams ir kokybės reikalavimams.

Norėdami sužinoti daugiau ir prisijungti prie mūsų komandos, peržiūrėkite laisvas darbo vietas:  nuoroda.