Mitybos tikslas

Vartotojai vis daugiau dėmesio skiria maisto kokybei, todėl produktų sudėtis yra vienas iš svarbiausių pasirinkimą lemiančių veiksnių. Rinkdamiesi duoną, konditerinius kepinius ar šokoladą, žmonės nori, kad jie būtų švieži, sveiki ir skanūs. „Puratos“, būdama pasaulinė lyderė duonos ir konditerinių kepinių bei šokolado gaminių sektoriuje, jaučia atsakomybę siūlyti tokius gamybos būdus, kokie užtikrintų ne tik geriausią sudėtį, bet ir skonį, ir tiekti atitinkamai aukščiausios kokybės produktus.

Įsipareigojimas remtis mitybos rekomendacijomis

Maistinės vertės gerinimas

01

Maistinės vertės gerinimas

Nuolatos tobulindami produktus, mes garantuojame geriausią maistinę sudėtį, nesileisdami į kompromisus dėl skonio ir tekstūros.

Tyrimai

02

Tyrimai

Mes įsipareigojame inicijuoti ir remti tyrimus, atliekamus kartu su visa akademine bendruomene, tam, kad prisidėtume prie vartotojų sveikatos ir gyvenimo kokybės gerinimo.

Dalinimasis žiniomis

03

Dalinimasis žiniomis

Mes dalinamės savo žiniomis ir patirtimi su klientais, supažindindami juos su vartojimo apžvalgomis ir informacija apie mitybos rekomendacijas.

Įsipareigojimai remtis mitybos rekomendacijomis

Parsisiųsti

Mitybos rekomendacijos

Parsisiųsti

Produktai

„Puratos“ produktai gali padėti sumažinti riebalų ir druskos kiekį jūsų gaminiuose ir padidinti grūdų ir sėklų kiekį kepiniuose.

Atrasti

Priemonės ir paslaugos

Padedame kurti naujus produktus ir patobulinti receptus, kad atitiktumėte augančius vartotojų lūkesčius.

Atrasti