Veiklos principai

„Puratos“ magija

Esame arčiausiai žmonių – kad ir kur mums tektų būti.

Sunkiai dirbame, kad suprastume šalies kultūrą ir jai būdingus veiklos metodus. . Tai darome dėl dviejų priežasčių: kad geriau atlieptume tos šalies klientų poreikius ir kad pažinę kultūrą taptume jos ambasadoriais tiek šalyje, tiek visame pasaulyje.

Nors esame lankstūs, kai kurie dalykai nekinta: remiamės vienodomis vertybėmis ir sukūrėme bendrus visuotinius veiklos principus. Tai vadiname „Puratos“ magija Ji susiformavo per patirtį, įgytą dirbant su geriausiomis pasaulio kepyklomis, konditerijos ir šokolado gaminių įmonėmis.

Įkvėpimas ir inovacijos

Visiems savo partneriams stengiamės įkvėpti naujų idėjų ir padrąsinti juos. Vartotojai kelia vis aukštesnius reikalavimus maistui, jis turi būti ne tik kokybiškas, bet ir patraukliai pateiktas. Siūlome klientams tokias inovacijas, kurios padeda išpildyti šiuos vartotojų lūkesčius. Savo filosofiją grindžiame šešiomis „Puratos“ vertybėmis

Komandinis darbas

Komandinis darbas

Komandinis darbas yra mūsų veiklos pagrindas. Mes tikime, kad komanda turi būti vieninga it kumštis. Paprastai tariant, dirbdami kartu galime pasiekti daugiau ir gyventi linksmiau.

Aistra

Aistra

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti klientams naujų idėjų ir taip padėti jiems plėtoti verslą. Iš visų jėgų stengiamės sukurti tokią darbo aplinką , kuri skatintų žmones tobulėti, kurioje jie jaustų pasitikėjimą jais ir visokeriopą pagalbą.

Etika

Etika

Kad ir ką darytume, esame etiški. Tai reiškia sąžiningumą, profesinių standartų laikymąsi, įsipareigojimų vykdymą ir maisto saugos užtikrinimą.

Drąsa

Drąsa

Aistra ir entuziazmas be veiksmų dar nieko nereiškia. Mes nebijome išbandyti naujų dalykų, nes tik taip išnaudojamos visos galimybės.

Kokybė

Kokybė

Pasiekti geriausią variantą iš pirmo karto ir niekuomet nenustoti tobulėti – šūkis, geriausiai atspindintis nuolatinį mūsų kokybės siekį.

Vizija

Vizija

Norint kurti inovacijas, reikia būti keliais žingsniais priekyje. Dėl to mes siekiame kuo geriau pažinti savo veiklos sritį, atkakliai ieškome naujų galimybių ir padedame savo klientams pasiruošti ateities pokyčiams.

Mūsų organizacija

„Puratos“ – globali, į klientą orientuota šeimos bendrovė.

Sužinokite daugiau

Inovacijos

Mūsų didžiausias turtas ir išskirtinumas – inovacijos, kurias plėtojame jau daugybę metų.

Sužinokite daugiau