Misija ir vizija

Mūsų vizija ir misija – atitikti aukštus standartus ir padėti savo klientams būti sėkmingiems.

„Puratos‟ supranta, kad žmonės visame pasaulyje vis labiau rūpinasi savo maisto kokybe. Stebėdami ir analizuodami mus supantį pasaulį ir atsižvelgdami į tai, kas sudaro mūsų esmę – mūsų DNR, sukūrėme savo ateities viziją, nuo kurios priklauso mūsų įmonės ilgalaikė strateginė kryptis.

Mūsų vizija

Tikime, kad ateityje žmonės teiks vis daugiau reikšmės savo valgomo maisto kokybei.

Mūsų misija

„Puratos‟ glaudžiai bendradarbiauja su klientais ir vartotojais daugelyje pasaulio šalių. Naudodami technologijas ir semdamiesi įkvėpimo iš viso pasaulio maistinių kultūrų, atveriame naujas galimybes, kad padėtume klientams būti sėkmingesniems savo versle.

Mūsų tikslas

Palengvinti klientų rūpesčių naštą. Kadangi veikiame visame pasaulyje ir suprantame skirtingas kultūras, siekiame būti kūrybingumo bei naujų idėjų šaltinis. Dirbame su savo partneriais kiekviename žingsnyje, kad jie ir toliau galėtų siūlyti savo vartotojams tai, kas geriausia. Mūsų tikslas – būti patikimais partneriais inovacijų srityje.

Būdami patikimi partneriai inovacijų srityje privalome būti itin dėmesingi. Siekti tikslų padeda mūsų veiklos principai ir vertybės.

Jais vadovaujamės visose savo veiklose, nes tik būdami nuoseklūs kokybės ir paslaugų atžvilgiu pelnome savo klientų pasitikėjimą.

Mūsų logotipas

Savo logotipą papuošėme vienaragiu, nes jis simbolizuoja etiką ir drąsą. Žymus mitologinis gyvūnas reprezentuoja tai, kas mums svarbiausia.

Veiklos principai

Veiklos principai

Mūsų veikla grindžiama pasitikėjimu – tai visa ko pamatas. Tai pagrindinė vertybė, dėl kurios esame patikimi partneriai inovacijų srityje.

Skaitykite toliau

Daugiau apie „Puratos Lietuva"