Veiklos principai

Mūsų nauji maisto sprendimai yra susiję su žmonių sveikata ir gerove, kas padeda mūsų planetai judėti į priekį.

Mes, "Puratos", tikime, kad maistas mūsų gyvenime turi nepaprastą galią: galią maitinti, paguosti ir suburti šeimas. Jis gali suvienyti įvairaus išsilavinimo žmones, sukelti šypseną mūsų veiduose, kai švenčiame gyvenimo akimirkas – dideles ir mažas. Jis netgi turi nepaprastą galią gydyti! 

Mes priimame šią didelę atsakomybę, todėl aktyviai įsipareigojome laikytis holistinės veiklos modelio, kuris yra tvarus, pagarbus ir subalansuotas. Mūsų planuose siekti CO2 neutralumo, atsakingai naudoti vandenį ir mažinti atliekų kiekį. Mūsų žaliavos gaunamos pagarbiai, todėl siekiame užtikrinti saugias ir stabilias pajamas ūkininkams. Dirbame darniai su bendruomenėmis ir investuojame į kepinių mokyklas, kurios suteikia naujas galimybes ir taip keičia žmonių gyvenimus. Taip pat esame įsipareigoję savo darbuotojams kurti rūpestingą darbo aplinką, kurioje teigiamai vertinama įvairovė ir skatinamas asmeninis tobulėjimas. 

Maisto inovacijos yra amžina energija. Mes, kurdami naujus maisto sprendimus, stengiamės daryti teigiamą poveikį žmonių sveikatai ir gerovei, kas padeda planetai judėti į priekį, skatina verslą, klientus, žmones .

Mūsų misija

 „Puratos“ padeda klientams sėkmingai vykdyti savo verslą, paversdami technologijas ir viso pasaulio maisto kultūrų patirtį naujomis galimybėmis. Kartu geriname žmonių gyvenimą ir saugome planetą.

Mūsų vertybės

Vizija

Vizija

Mūsų vizija, remdamasi mūsų dabartimi, apibrėžia mūsų ateitį. Tai susieja mūsų strategiją su mūsų tikslu ir sudaro sąlygas mūsų komandoms tobulėti. Vizija leidžia daug svajoti, įveikti kliūtis bei kelti naujus tikslus.

Drąsa

Drąsa

Drąsa reiškia pasitikėjimą ir optimizmą, kai susiduriame su sunkumais. Tai skatina mus ieškoti naujų sprendimų, diegti naujoves ir nuolat tobulėti. Drąsa leidžia mums rizikuoti ir nebijoti siekti savo vizijos.

Aistra

Aistra

Aistra yra tai, kas mus įkvepia. Aistra duonai, konditerijos gaminiams ir šokoladui, aistra mūsų žmonėms, kultūrai, klientams, bendruomenėms, planetai ir mūsų rezultatams. Aistra mus skatina siekti užsibrėžtų tikslų ir pradžiuginti klientus. Aistra verčia mus atlikti tai, kas iš pradžių atrodė neįmanoma.

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas yra mūsų kelias, kuris mums padeda laimėti. Puikūs dalykai nutinka, kai mūsų komandos glaudžiai bendradarbiauja, dalinasi savo patirtimi, sujungia jėgas bendram tikslui.

Sąžiningumas

Sąžiningumas

Sąžiningumas yra mūsų moralinis kompasas. Vadovaudamiesi moralės ir etikos principais su žmonėmis elgiamės pagarbiai. Mūsų vertybės visada apibrėžia mūsų veiksmus. Mes visiškai netoleruojame neetiško elgesio.

Kokybė

Kokybė

Kokybė yra standartas, pagal kurį vertiname visus veiksmus. Mes visada stengiamės mokytis bei tobulėti. Kokybė yra kiekvieno atsakomybė, mes siekiame aukščiausių standartų ir nuolat tobuliname veiklos būdus.

Mūsų organizacija

„Puratos“ – globali, į klientą orientuota šeimos bendrovė.

Sužinokite daugiau