Didriestainis

Didriestainis arba kitap vadinamas Beigeliu – žiedo formos kepinys, gaminamas iš mielėmis kildintos kvietinės tešlos. Jis buvo išrastas Krokuvoje, Lenkijoje, apie 1610-uosius ir greitai tapo pagrindiniu žydų bendruomenės maistu. Vėliau emigruodami žydai atvežė beigelius į Ameriką ir pradėjo ten plėtoti beigelių verslus.

Šiandien beigeliai yra labai populiarūs Šiaurės Amerikoje. Jie skirstomi į dvi pagrindines rūšis: niujorkietiško stiliaus beigelį su salyklu ir druska, kuris verdamas vandenyje, o paskui kepamas orkaitėje; ir saldesnį, traškesnį Monrealio beigelį su cukrumi, verdamą medumi paskanintame vandenyje, o paskui kepamą malkomis kūrenamoje krosnyje.

Egzistuoja begalė beigelių gamybos būdų: juos galima kepti iš nesijotų arba kvietinių miltų, apibarstyti aguonomis ar sezamo sėklomis. 

Atraskite susijusius produktus

O-tentic Durum

Miltelių pavidalo aktyvus priedas duonos gaminiams, pagamintas raugo pagrindu, skirtas unikaliai, tipiškai Viduržemio regiono duonai iškepti. Pagal rekomenduojamą receptūrą reikia O-tentic Durum sumaišyti su miltais ir šiek tiek druskos bei į tešlą įpilti vandens. Patentuota technologija.

S500 CL

Universalus "švarios etikėtės" tešlos priedas skirtas kvietiniams duonos gaminiams. Suteikia gaminiams traškią plutelę bei ilgiau išlaiko šviežumą. Minkštuose duonos gaminiuose, minkštimas ilgiau išliks minkštas bei šviežias. S500 užtikrina tešlos stabilumą ir saugumą visuose gamybos etapuose.

Cremfil Ultim Chocolate

Belgiško šokolado kreminis įdaras saldiems duonos bei konditeriniams. Asortimente yra juodojo, pieninio, baltojo šokolado įdarai bei šokolado riešutų skonio įdarai.

Topfil Fig 40%

Figų įdaras su stambiais figų gabaliukais saldiems duonos ir konditerijos gaminiams.

Cremfil Classic Chocolate

Termostabilus šokolado skonio kreminis įdaras saldiems kvietiniams bei konditerijos gaminiams. 100 gramų pagaminti naudota 2,5 g kakavos.

Olix

Paruošta naudoti riebalinė emulsija skardoms bei kepimo formoms.

Cremfil Silk Vanilline

Kreminis įdaras, užtikrinantis vientisą, glotnią bei burnoje tirpstančią tirpstančią tekstūrą. Idealiai tinka produktams, kurių tinkamumo vartoti terminas iki vienos savaitės.

Vivafil Cherry 30%

Švelnus vyšnių įdaras paruoštas vaisių tyrės pagrindu, be vaisių gabaliukų.

Susidūrėte su problema?