Čiabata

Čiabata (it. ciabatta) –iš šiaurinės Italijos Lombardijos regiono kilęs firminis itališkas produktas yra traškus ir turi nepaprastai lengvą minkštimo struktūrą. Ši duona gaminama su alyvuogių aliejumi, suteikiančio jai Viduržemio jūros prieskonį ir minkštą, subtilią tekstūrą. 1982-aisiais nedidelis miltų specialistų būrelis susirinko pakalbėti apie tešlą. Vienas iš jų – Arnoldi Cavallari, ketvirtą dešimtį įpusėjęs malūnininkas, buvo ypač susijaudinęs. Daugybę metų Roma galėjo tik su siaubu stebėti, kaip didelio masto prancūziško batono importas graso monopolizuoti pelningą Italijos sumuštinių pramonę. Buvo metas atsikirsti ne mažiau komerciškai sėkmingu produktu. Taip Cavallari sugalvojo „Ciabatta Polesano“. Čiabata buvo pripažinta duona, išgelbėjusia Italiją, ir nuo to laiko karaliauja sumuštinių pasaulyje.

Atraskite susijusius produktus

O-tentic Durum

Miltelių pavidalo aktyvus priedas duonos gaminiams, pagamintas raugo pagrindu, skirtas unikaliai, tipiškai Viduržemio regiono duonai iškepti. Pagal rekomenduojamą receptūrą reikia O-tentic Durum sumaišyti su miltais ir šiek tiek druskos bei į tešlą įpilti vandens. Patentuota technologija.

S500 CL

Universalus "švarios etikėtės" tešlos priedas skirtas kvietiniams duonos gaminiams. Suteikia gaminiams traškią plutelę bei ilgiau išlaiko šviežumą. Minkštuose duonos gaminiuose, minkštimas ilgiau išliks minkštas bei šviežias. S500 užtikrina tešlos stabilumą ir saugumą visuose gamybos etapuose.

Tigris Blue

Universalus tešlos priedas skirtas ilgesniam duonos gaminių šviežumui. Tinka kvietiniams mieliniams duonos gaminiams, kuriems būdinga traški plutelė.

Olix

Paruošta naudoti riebalinė emulsija skardoms bei kepimo formoms.

Softgrain Multigrains

Įvairūs išbrinkinti grūdai (rugiai, kviečiai, spelta) bei sėklos (sezamai, saulėgrąžos, aguonos, rudieji linai, geltonieji linai) skystame ruginiame rauge.

Soft'r Alpaga A+

Miltelių pavidalo tešlos priedas skirtas kvietiniams mieliniams duonos gaminiams, kuriems būtina minkšta plutelė bei minkštimas ir reikalingas ilgesnis galiojimo laikas.

Sapore Rigoletto

Miltelių pavidalo tipiškas kvietinis raugas ruginiams ir kvietiniams duonos gaminaims, suteikiantis paskrudintos duonos skonį bei aromatą. Būtina mažiausiai 1h fermentacija.

Intens Mould Control

Duonos gaminių priedas stabdantis pelėsio susidarymą

Susidūrėte su problema?