Čiabata

Čiabata (it. ciabatta) –iš šiaurinės Italijos Lombardijos regiono kilęs firminis itališkas produktas yra traškus ir turi nepaprastai lengvą minkštimo struktūrą. Ši duona gaminama su alyvuogių aliejumi, suteikiančio jai Viduržemio jūros prieskonį ir minkštą, subtilią tekstūrą. 1982-aisiais nedidelis miltų specialistų būrelis susirinko pakalbėti apie tešlą. Vienas iš jų – Arnoldi Cavallari, ketvirtą dešimtį įpusėjęs malūnininkas, buvo ypač susijaudinęs. Daugybę metų Roma galėjo tik su siaubu stebėti, kaip didelio masto prancūziško batono importas graso monopolizuoti pelningą Italijos sumuštinių pramonę. Buvo metas atsikirsti ne mažiau komerciškai sėkmingu produktu. Taip Cavallari sugalvojo „Ciabatta Polesano“. Čiabata buvo pripažinta duona, išgelbėjusia Italiją, ir nuo to laiko karaliauja sumuštinių pasaulyje.

Atraskite susijusius produktus

O-tentic Durum

Miltelių pavidalo aktyvus priedas duonos gaminiams, pagamintas raugo pagrindu, skirtas unikaliai, tipiškai Viduržemio regiono duonai iškepti. Pagal rekomenduojamą receptūrą reikia O-tentic Durum sumaišyti su miltais ir šiek tiek druskos bei į tešlą įpilti vandens. Patentuota technologija.

S500 CL

Universalus "švarios etikėtės" tešlos priedas skirtas kvietiniams duonos gaminiams. Suteikia gaminiams traškią plutelę bei ilgiau išlaiko šviežumą. Minkštuose duonos gaminiuose, minkštimas ilgiau išliks minkštas bei šviežias. S500 užtikrina tešlos stabilumą ir saugumą visuose gamybos etapuose.

Softgrain Multigrains

Įvairūs išbrinkinti grūdai (rugiai, kviečiai, spelta) bei sėklos (sezamai, saulėgrąžos, aguonos, rudieji linai, geltonieji linai) skystame ruginiame rauge.

Tigris Blue

Universalus tešlos priedas skirtas ilgesniam duonos gaminių šviežumui. Tinka kvietiniams mieliniams duonos gaminiams, kuriems būdinga traški plutelė.

Olix

Paruošta naudoti riebalinė emulsija skardoms bei kepimo formoms.

Sapore Fidelio

Pasterizuotas kysto pavidalo kvietinis raugas, kurio dėka iškepama tipiška San Francisko duona. Išryškina sviesto skonį ir aromatą gaminiuose.

Soft'r Intens Freshness

Miltelių pavidalo tešlos priedas skirtas kvietiniams duonos gaminiams, siekiant suteikti jiems ilgesnį šviežumą bei prailginti tinkamumo vartoti terminą.

O-tentic

Garsi Italijos Apulijos regiono Altamura duona yra gerai žinoma dėl savo kietųjų kviečių raugo. Naudodamiesi naujausia fermentacijos technologija, "Puratos" sugebėjo atkurti šio garsiojo itališko stiliaus skonį. Pridėdami tik miltus, druską ir vandenį galite gaminti unikalią natūralaus skonio ir struktūros duoną.

Natūralių ingredientų pagrindo, lengvai naudojamas O-tentic leidžia gaminti duoną, kuri prilygsta senovės amatininkų tradicijoms: skani, šviežia ir labai kokybiška duona. Jei norite dar labiau patobulinti savo gaminius, pabandykite suderinti „O-tentic" su „Sapore" ir / arba „Softgrain", taip gausite geriausias variacijas.

Susidūrėte su problema?