Kruasanas

Kruasanas gaminamas iš sviestinės, sluoksniuotos tešlos, o jo pavadinimas kilęs nuo išskirtinės pusmėnulio formos. Legenda pasakoja apie vėlyvą naktį turkų apsuptoje Vienoje dirbusį drąsų ir budrų kepėją. Išgirdęs neįprastą dundėjimą, jis įspėjo sostinės karo vadus. Šie suprato, kad turkai mėgino patekti į miestą, po jo sienomis išsikasę tunelį. Tunelis buvo sugriautas, o kepėjas tapo didvyriu. Jis paprašė vienintelio atlygio: išimtinės teisės iškepti specialų pyragaitį, skirtą kovai pažymėti. Pyragaičio forma buvo lyg mėnulio pjautuvo – Osmanų vėliavos simbolio, ir, kaip spėjama, reiškė tai, kad austrai suvalgė turkus pusryčiams. Prancūzijoje ši „Vienos bandelė“ nepaprastai išpopuliarėjo 1770-aisiais iš Austrijos kilusios Marijos Antuanetės dėka. XX amžiuje kruasanas tapo pagrindiniu pusryčių produktu.

Atraskite susijusius produktus

Belcolade Selection Lait O3x5/G

Tikras belgiškas pieninis šokoladas, turintis ne mažiau kaip 35% kakavos sausųjų medžiagų. Monetų pavidale.

Mimetic

Naujos kartos specialieji riebalai, kurie suteikia galimybę sukurti aukščiausios kokybės kruasanus bei sluoksniuotos tešlos gaminius. Tikras tradicinis prancūziškos kruasano skonis!

Cremfil Ultim Chocolate

Belgiško šokolado kreminis įdaras saldiems duonos bei konditeriniams. Asortimente yra juodojo, pieninio, baltojo šokolado įdarai bei šokolado riešutų skonio įdarai.

Belcolade Selection Noir C501/J

Tikras belgiškas juodasis šokoladas monetų pavidale, turintis ne mažiau kaip 56% kakavos sausųjų medžiagų.

Belcolade Selection Blanc X605/G

Tikras belgiškas baltasis šokoladas monetų pavidale, turintis ne mažiau kaip 30% kakavos sviesto.

Puraser Industry

Paruoštas naudojimui varškės įdaras. Pritaikytas industrinei gamybai. Skirtas saldiems duonos ir konditerijos gaminiams - įvairių bandelių, pyragų, tortų gamybai.

Softgrain Multigrains

Įvairūs išbrinkinti grūdai (rugiai, kviečiai, spelta) bei sėklos (sezamai, saulėgrąžos, aguonos, rudieji linai, geltonieji linai) skystame ruginiame rauge.

Carat Coverlux Milk

Aukščiausios kokybės šviesus kakavinis glaistas skirtas konditerinių ir šokoladinių gaminių apliejimui bei dekoravimui. Švelnaus pieninio šokolado skonio, monetų pavidale.

Susidūrėte su problema?