Bandelė Brioche

Nantero briojšė (La brioche Nanterre) – puiki klasikinė prancūziška brijošė, pasižyminti itin minkštu, drėgnu minkštimu ir vos juntamomis sviesto natomis. Nantero brijošė atsirado Paryžiuje, valdant Kotrynai Mediči. Anksčiau brijošės būdavo kepamos visoje Prancūzijoje, bet tik Paryžiuje jos gamintos naudojant mieles, o ne raugą. Tipinės to meto paryžietiškos brijošės būdavo apvalios formos ir su „galvute“, o tradicinė Nantero brijošė pasižymi dviem tešlos rutuliukų eilėmis. Tokią brijošę ypač mėgo paryžiečiai, ją dažnai patiekdavo ir karaliams bei princams. Liudvikas XV buvo itin didelis jos gerbėjas. Anksčiau brijošė būdavo valgoma ypatingomis progomis, bet šiuo metu tai yra viena įprasčiausių minkštų ir saldžių duonų visoje Prancūzijoje.

Atraskite susijusius produktus

O-tentic Durum

Miltelių pavidalo aktyvus priedas duonos gaminiams, pagamintas raugo pagrindu, skirtas unikaliai, tipiškai Viduržemio regiono duonai iškepti. Pagal rekomenduojamą receptūrą reikia O-tentic Durum sumaišyti su miltais ir šiek tiek druskos bei į tešlą įpilti vandens. Patentuota technologija.

S500 CL

Universalus "švarios etikėtės" tešlos priedas skirtas kvietiniams duonos gaminiams. Suteikia gaminiams traškią plutelę bei ilgiau išlaiko šviežumą. Minkštuose duonos gaminiuose, minkštimas ilgiau išliks minkštas bei šviežias. S500 užtikrina tešlos stabilumą ir saugumą visuose gamybos etapuose.

Cremfil Ultim Chocolate

Belgiško šokolado kreminis įdaras saldiems duonos bei konditeriniams. Asortimente yra juodojo, pieninio, baltojo šokolado įdarai bei šokolado riešutų skonio įdarai.

Topfil Fig 40%

Figų įdaras su stambiais figų gabaliukais saldiems duonos ir konditerijos gaminiams.

Cremfil Classic Chocolate

Termostabilus šokolado skonio kreminis įdaras saldiems kvietiniams bei konditerijos gaminiams. 100 gramų pagaminti naudota 2,5 g kakavos.

Olix

Paruošta naudoti riebalinė emulsija skardoms bei kepimo formoms.

Cremfil Silk Vanilline

Kreminis įdaras, užtikrinantis vientisą, glotnią bei burnoje tirpstančią tirpstančią tekstūrą. Idealiai tinka produktams, kurių tinkamumo vartoti terminas iki vienos savaitės.

Vivafil Cherry 30%

Švelnus vyšnių įdaras paruoštas vaisių tyrės pagrindu, be vaisių gabaliukų.

Susidūrėte su problema?