Vilnius, Lietuva

10 kov. 2022

Apie „Puratos“
Naujienos

Puratos grupė, kepyklų, konditerijos gaminių ir šokolado ingredientų lyderė, pristatė naują savo prekės ženklo identitetą su nauju logotipu, naujomis spalvomis bei nauju šūkiu - "Amžinos maisto naujovės".

Naujasis „Puratos“ prekės ženklas atspindi įmonės tikslą - kurti naujus maisto sprendimus, susijusius su žmonių sveikata ir gerove, ir taip padėti mūsų planetai judėti į priekį.

Nauja Puratos karta

Naujas „Puratos“ šūkis „amžinos maisto naujovės“ parodo įmonės vertybes ir tikslus. "Puratos" nuolat siekia daryti teigiamą poveikį viso pasaulio ateities kartoms. Naujajame logotipe pramonės profesionalai atpažins "Puratos" vienaragį – drąsos ir sąžiningumo simbolį. Dabar jis žiūri į priekį, į įdomią mūsų ateitį. Kitas svarbus įmonės tapatybės pokytis yra plačiau naudojama raudona spalva, kuri atspindi "Puratos" aistrą, įsipareigojimą ir ryžtą.

Sophie Blum (Puratos CMO) pabrėžė: „Mūsų nauja tapatybė parodo "Puratos" tvirtą įsipareigojimą klientams, darbuotojams, partneriams ir vartotojams. Pradėjus diegti naują tapatybę, mūsų rinkodaros specialistų bendruomenė naudos duomenis, skaitmeninio ir dirbtinio intelekto įrankius ir metodus, kad įtrauktų ir paremtų savo klientus. Tik kartu kurdami naujus maisto sprendimus, susijusius su žmonių sveikata ir gerove, judėsime į priekį.

Klestinti ateitis

Naujas bendrovės identitetas padės perduoti žinią, kad Puratos yra patikimas ir progresyvus prekės ženklas. Taigi „Puratos“ siekia toliau spręsti kai kurias svarbias maisto pramonės problemas ir tebėra pasiryžęs kurti pokyčius, kurie yra svarbūs visiems žmonėms ir mūsų planetai.

Sophie Blum taip pat pabrėžė: Tvarus verslumas mums visada buvo ir yra labai svarbus. Mes tikime, kad  labai svarbu teikti socialinę pagalbą, kad ir kur veiktume.  Mes jau turime įvairių iniciatyvų, kad tai įgyvendintume. Mūsų kepyklų mokyklos suteikia jaunimui kokybišką išsilavinimą ir kuria pramonėje reikalingus įgūdžius, o mūsų Cacao-Trace programa padeda kakavos augintojams visame pasaulyje padidinti savo pajamas.  Tai tik du pavyzdžiai, kaip įgyvendiname savo užsibrėžtus tikslus diegti ir laikytis tvaraus, pagarbaus ir subalansuoto veiklos modelio. To sieksime ir ateityje."

Gal jus domina darbas "Puratos"? "Puratos" visada ieško talentų, kurie padėtų mūsų planetai judėti į priekį. Dabartines laisvas pozicijas galite rasti mūsų darbo svetainėje.