Belcolade Selection Cacao-Trace - tvarusis šokoladas

15 saus. 2018

Mūsų organizacija
Mūsų įsipareigojimai

Belcolade Selection Cacao-Trace

Esame įsitikinę, kad kakavos tiekimo grandinė privalo būti tvari. Todėl plėsdami Belcolade Selection standartinio belgiško šokolado asortimentą, pristatome rinkai tvarųjį juodajį ir pieninį belgišką šokoladą – Belcolade Selection Lait Cacao-Trace (CT O3X5/J) ir Belcolade Selection Noir Cacao-Trace (CT C501/J), pagamintą iš serfitikuotų „Cacao-Trace™‟ pupelių. 

Nuostabus skonis ateities kartoms

Standartinis „Belcolade Selection‟ asortimentas jau gerai žinomas dėl savo puikaus skonio ir gerų savybių. Papildę asortimentą naujaisiais „Belcolade Selection Lait Cacao-Trace‟ ir „ Belcoalde Selection Noir Cacao-Trace‟, kartelę pakėlėme dar aukščiau. Naujasis tvarusis pieninis ir juodasis šokoladas pasižymi labai išraiškingu, subalansuotu skoniu su šviežių vaisių nata ir lengvai paskrudintos kakavos skoniu.

Išskirtinį „Becolade Selection Cacao-Trace‟ skonį patvirtina ir tai, kad vartotojų skonio tyrime* tai buvo  geriausiai įvertinto skonio šokoladas. O už kiekvieną parduotą šio šokolado kilogramą kakavos augintojams sugrįžta 10 centų vertės vadinamoji šokolado premija (angl. Chocolate Bonus).

 

Tvarumo programos nauda

„Cacao-Trace™‟ atitinka visus standartinius tvarios sertifikavimo programos reikalavimus, bet yra išskirtinė dviem aspektais:

  1. Geresnis skonis dėl kontroliuojamo fermentacijos proceso 
    Siekiant atskleisti kiekvienos kakavos pupelės skonį, pati svarbiausia yra fermentacijos stadija – lygiai taip pat, kaip ir vyno arba duonos atveju. Šią didelės pridėtinės vertės etapą griežtai kontroliuoja „Puratos‟ ‒ tai užtikrina geresnį šokolado skonį. 
  2. Papildoma „Šokolado premija‟ (angl. "Chocolate Bonus”)
    Vykdydami „Cacao-Trace™‟ Puratos už kiekvieną parduoto šokolado kilogramą sumoka ūkininkams 10 centų vertės „šokolado premiją‟, kurios 100 % grįžta programoje dalyvaujantiems kakavos augintojams. Tai tam tikras vertės paskirstymas tarp vartotojų ir kakavos augintojų, siekiant užtikrinti, kad kakavos auginimas išliktų patrauklia ūkio šaka ir ateityje.. 

Geresnis vertės ir kainos santykis

Greta puikaus skonio šokolado siūlome ir puikią istoriją, kurią galite papasakoti savo vartotojams. Informacine kampanija prekybos vietose galite parodyti, kad jūsų produktai pagaminti su pagarba kakavos gamintojams ir aplinkai ir kad aktyviai prisidedate prie puikaus skonio šokolado gamybos ateityje. 

Pajuskite skirtumą

Dėl subalansuoto klampumo J šis tvarusis pieninis ir juodasis šokoladas idealiai tinka įvairiems kepiniams. 

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis ir papasakosime plačiau apie  „Belcolade Selection Cacao-Trace‟ šokoladą bei jo pritaikymo galimybes, taip pat  apie vykdomą Cacao-Trace tvarumo programą.

*ištirta su 192 respondentais, kai santykinė rizika 10%