Pasirašyta sutartis dėl bendros įmonės „Puratos Malt“ steigimo

Naujienos

20 spal. 2019

„Puratos Group“ ir „Estonian Malt“ pasirašė bendros įmonės steigimo sutartį, pagal kurią įsteigiama įmonė „Puratos Malt“. Tai yra šešerių metų glaudaus bendradarbiavimo tarp šių bendrovių rezultatas, sujungiantis „Estonian Malt“ žinias apie daigintus ir fermentuotus grūdus bei „Puratos Group“ verslo patirtį ir sukurtą tiekimo tinklą.

„Puratos Malt“ veiklos tikslas – salyklo miltų ir daigintų grūdų gamyba bei tiekimas profesionalioms kepykloms, maisto paslaugų ir pramonės sektoriui bei jų klientams. Bendra įmonė sustiprins savo pozicijas dėl „Puratos“ globalumo ir perkamosios galios, plataus tiekimo ir paslaugų tinklo bei „Estonian Malt“ žinių ir kompetencijų salyklo miltų ir daigintų grūdų gamybos srityje. „Puratos“ ir „Estonian Malt“ bendradarbiauja nuo 2013-ųjų pagal išskirtinio daigintų grūdų pardavimo rinkose sutartį. Bendra įmonė išaugo iš sėkmingo bendradarbiavimo, tikintis, kad bendrovės kartu formuos daigintų grūdų sektoriaus ateitį. Užtikrinant sinergiją ir efektyvumą bus optimizuojami gamybos procesai, siekiama pagerinti pakavimo sprendimus ir pailginti tinkamumo vartoti terminus bei plėtoti naujų produktų asortimentus atitinkamoms vidaus ir regioninėms rinkoms.

Modernūs reikalavimai senoviniam amatui

Estijoje, kaimelio Pangodi širdyje, įsikūrusi įmonė „Estonian Malt“ taiko unikalų metodą: fermentuodami sudygusius grūdus jie sugebėjo išgauti unikalų natūralų skonį, o šių grūdų sultingumas pailgina duonos šviežumo laiką. Tai idealiai atliepia visame pasaulyje augantį iš visagrūdžių grūdų pagamintų gardžių produktų ir natūralių procesų poreikį ir tobulai dera su „Puratos“ Sveikatingumo ir geros savijautos strategija.

Piet Sanders, „Puratos“ Šiaurės ir Rytų Europos rinkų direktorius, pakomentavo bendros įmonės įsteigimą: „Šis susitarimas leis mums atliepti augantį mūsų klientų susidomėjimą daigintais grūdais ir toliau plėtoti visapusiškai naudingą bendradarbiavimą su „Estonian Malt“. „Puratos“ yra numačiusi pasiūlyti daugybę ingredientų, kurie skatintų vartotojus rinktis sveikesnius produktus, ir ši bendra įmonė visiškai atitinka mūsų sveikatingumo ir geros savijautos įsipareigojimus.“

Pradžioje bendroje įmonėje dirbs 23 darbuotojai ir ji veiks kaip „Puratos“ gamybos padalinys. Abi bendrovės turės po 50 % bendros įmonės akcijų.

Ursel Kaarna, „Estonian Malt“ valdybos narys ir direktorius, bendrą įmonę laiko unikalia proga sustiprinti bendradarbiavimą: „Per keletą bendradarbiavimo su „Puratos Group“ metų aiškiai pamatėme jų susidomėjimą mūsų inovatyviais ir natūraliais produktais. Bendra įmonė įgalins mus pasiūlyti savo produktus globaliai rinkai ir paspartins produkto plėtrą. Didžiuojamės, kad viena geriausių šios srities pasaulio bendrovių dirba ranka rankon su mumis.“

1* Pagal 2019-aisiais „Puratos“ atliktą „Taste Tomorrow“ – didžiausią pasaulyje duonos, konditerijos gaminių ir šokolado vartotojų tyrimą, per kurį buvo apklausta 18 000 žmonių 42-ose šalyse apie jų kaip vartotojų elgseną, nuostatas ir pasirinkimus.