Puratos iš „Werhahn“ grupės įsigijo „Diamant“

Mūsų organizacija

28 vas. 2017

2017 m. vasario mėn. „Puratos“ iš „Werhahn“ grupės įsigyja „Diamant“ – vieną didžiausių kepimo ingredientų gamintojų Centrinėje Europoje. 

„Diamant“ yra viena iš pirmaujančių kepimo ingredientų gamintojų Austrijoje. Be Austrijos rinkos, ši įmonė taip turi stiprias pozicijas Lenkijoje ir Čekijoje, o platus partnerių ir distributorių tinklas platina įmonės produkciją visoje Centrinėje ir Rytų Europoje.

 

„Šis įsigijimas padės mums padidinti savo užimamą rinkos dalį Austrijoje bei sustiprinti jau ir taip stiprią poziciją Centrinėje ir Rytų Europoje. Patyrusi komanda ir solidus gamybos skyrius Austrijoje bei ilgalaikis „Diamant“ dalyvavimas šioje rinkoje leis mums ir toliau didinti savo pardavimus regione, kas turės didelės įtakos Centrinei ir Rytų Europai.“ - kalbėjo „Puratos“ generalinis direktorius Daniel Malcorps. 

„Mes esame labai patenkinti, kad įsigijus „Diamant“ pavyko padvigubinti mūsų verslo apimtis Lenkijoje ir Čekijoje. Tikime, kad pajėgsime tapti pilnaverčiu verslo vystymo partneriu Austrijos kepėjams, konditeriams ir šokolado gamintojams. Taip pat esame tikri, jog pajėgsime tapti svarbia vietinių rinkų dalimi bei tiekti klientams nepriekaištingas paslaugas. Inovacijų centras Velse – vienas iš pavyzdžių. Lenkijoje ir Čekijos Respublikoje galėsime savo klientams  pasiūlyti platesnį produktų bei paslaugų spektrą. Minėtose šalyse mes suvienysime „Diamant“ ir „Puratos“ stipriąsias puses, sieksime tolimesnio tobulėjimo“, teigė Piet Sanders, „Puratos“ Šiaurės ir Rytų Europos rinkų direktorius.

„Diamant“ yra neatsiejama „Werhahn“ grupės dalis jau daugiau nei 20 metų. Norėtume pasinaudoti šia proga ir padėkoti vadovybei bei darbuotojams už visus šiuos metus demonstruotą entuziazmą kepimo ingredientų kūrimui ir platinimui. 

Šiuo metu „Werhahn“ grupė nusprendė sutelkti savo dėmesį į tris pagrindines sritis: statybines medžiagas, plataus vartojimo prekes bei finansines paslaugas. Be galo džiaugiamės, kad dalį mūsų įmonės, „Diamant“, įsigyja tas pačias šeimyninio verslo vertybes puoselėjanti „Puratos“ grupė. Esame tikri, jog būdami nuolat augančio, dinamiško bei globalaus verslo dalimi, „Puratos“ suteiks „Diamant“ pačias geriausias ateities plėtros galimybes“, sakė „Werhahn“ grupės generalinis direktorius Anton Werhahn.

 „Diamant“ turi sukaupusi daugiau nei 50 metų patirties, jos būstinė yra Velse, Austrijoje. Kompanijoje dirba daugiau nei 150 žmonių.