Šokolado centrai

Šokolado centrai

Mes jaučiame didelę aistrą šokoladui, tyrinėjant jo skonio subtilybes, ypač užaugintam rinktinėse pasaulio plantacijose, kuriose surenkamas itin mažas kakavos derlius. Siūlome platų šokolado asortimentą – nuo tikro belgiško šokolado, taip pat rūšinio, kuris pagamintas tik iš tam tikram regione užaugintų kakavos pupelių iki ekologiškų, tvarumo programų sertifikuotų gaminių. „Belcolade“ šokoladas yra vienintelis šokoladas, gaminamas tik Belgijoje, bet ir pati gamykla priklausanti savininkams belgams. Taip pat gaminame kakavinius – juodo, pieninio, baltojo šokolado skonio – glaistus ir įdarus, kuriuos galima įvairiai panaudoti kepinių, konditerijos gaminių ir šokolado pramonėje.

Meistriškumo centrai

Mūsų aistra išskirtinio skonio šokoladui tuo neapsiriboja.

Turime du šokolado centrus – Viskonsine, JAV, ir Briuselyje, Belgijoje, – kurie specializuojasi šokolado gamybos mene. Šiuose centruose mes dalijamės patirtimi ir žiniomis apie šokoladą ir jo gamybą.

„Puratos“ šokolado centrai rengia mokymo kursus ir seminarus, kuriuose galite mokytis iš vienų geriausių pasaulyje šokolado ir konditerijos meistrų. Pasitelkiant technines kompetencijas, skonio ir gamybos procesų išmanymą, šokolado centruose drauge su įrangos gamintojais ir partneriais kuriami nauji produktai, procesai ir technologijos.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Puratos“ šokolado centrus, apsilankykite mūsų kontaktų skiltyje.