Industrinės konditerijos kompetencijos centrai

Meistriškumo centras

„Puratos‟ mes aiškiai suvokiame, kad industrinių klientų poreikiai ženkliai skiriasi nuo smulkiųjų gamintojų, maisto paslaugas teikiančių įmonių ir prekybos centrų poreikių. Todėl įsteigėme industrinės konditerijos kompetencijos centrus (IKKC), kurie teikia galimybę didiesiems konditerijos gamintojams naudotis puikiai įrengtais testavimo centrais, skirtais technologinei pažangai ir procesų optimizavimui.

    IKKC suteikia klientams visą reikalingą įrangą ir priemones, kurių reikia norint sustiprinti konditerijos gaminių verslą.

Moksliniai tyrimai

Viena pagrindinių IKKC veiklų – moksliniai tyrimai. Mes nuolat sekame naujausias konditerijos gaminių tendencijas ir daug laiko bei energijos skiriame pažangiems tyrimams apie konditerijos ingredientus jų sąveikas, procesus ir – dirbdami drauge su įrangos gamintojais – gamybos technologijas. IKKC lankytojai gali pasisemti iš mūsų profesinės patirties.

Technologijų plėtra

IKKC svarbiausia – bendradarbiavimas su klientu. Sujungę turimas kompetencijas, plėtojame naujus gaminius ir idėjas, atrandame naujus ingredientus ir ieškome būdų, kaip optimizuoti klientų gamybos linijas. Moderni įranga leidžia klientams išmėginti galimus sprendimus bandymų aplinkoje prieš diegiant juos į savo gamybos linijas.

Mokymai

IKKC suteikia puikią aplinką mokymams naudojant industines gamybos linijas. Mes didžiuojamės bandomaisiais įrenginiais realioje gamybinėje aplinkoje, ir siūlome klientams bei savo dukterinėms bendrovėms galimybę mokytis pačiu efektyviausiu būdu.

Pagalba

IKKC veikloje dalyvauja mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros vadovų ir technologų komanda – visi jie yra industriniu būdu gaminamu produktų ir procesų ekspertai. Jie ne tik teikia aukšto lygio konsultacijas savo darbo vietoje, o taip pat teikia pagalbą klientams jų gamyklose, dalyvauja bandomųjų partijų gamyboje.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie IKKC, kviečiame apsilankyti mūsų kontaktų skiltyje.