Inovacijų centrai

Patikimi partneriai inovacijų srityje

Savo sėkmę vertiname pagal tai, kiek mūsų bendradarbiavimas su klientais kuriant produktus ir sprendimus atneša naudos jų verslui. Pasiekti šio rezultato labai padeda mūsų inovacijų centrai.

Nuo smulkiųjų iki industrinių gamintojų, nuo maisto tiekimo įmonių iki prekybos tinklų, kiekvienas klientas yra svarbus ir visada laukiamas.

Inovacijos kiekvienam

Didelėtechnologų komada, dirbanti inovacijų centruose įvairiose pasaulio šalyse, yra pasiruošusi padėti klientams vietos ir regioniniu lygiu. Juose klientams suteikiama galimybė naudotis naujausia pramonės įranga, siūlomos žinioss ir mokymai, taip pat vykdominuodugnūs pasaulinių tendencijų tyrimai.

Mūsų dėmesys sutelktas į tris pagrindines sritis – duonos, konditerijos gaminių ir šokolado pramonę ir paslaugas teikiame visiems klientams – tiek smulkiems, tiek dideliems. Vertiname visus iki vieno savo klientus – nuo mažųjų gamintojų iki maisto pramonės gigantų, nuo greito maisto restoranų iki didelių prekybos tinklų.

Inovacijų centrų paslaugos

Inovacijų centruose teikiame tris pagrindines paslaugas:

Produkto vystymas
Kad padėtume savo klientams sukurti geriausius gaminius, siūlome specialius produkto vystymo mokymus. Mūsų patirtis ir visapusiška pagalba leisatnaujinti asortimentą, kurti naujus receptus ar išnagrinėti savo produkciją lyginant su konkurentais. Taip pat siūlome mokymus, ekspertų konsultacijas ir praktinius seminarus visais produkto vystymo klausimais – skonio, šviežumo, tekstūros, ingredientų sąveikos, mitybos rekomendacijų ir maisto derinimo.

Kategorijų valdymas
Geras kategorijų valdymas padeda kurti abipusiai naudingą prekybos tinklų ir tiekėjo santykį. Bendradarbiaudami kartu galime išanalizuoti visas produktų kategorijas, nustatyti realistinius pelningumo tikslus ir padėti jums parengti strategijas, kaip tuos tikslus pasiekti.

Produkto aprašymas
Atsižvelgiant į svarbiausios kiekvieno jūsų produkto ypatybės, ar tai būtų skonis, ar tekstūra, inovacijų centre pirmiausia kartu išsiaiškinsime unikalias kiekvieno produkto charakteristikas, kad sukurtume jūsų klientams priimtiniausią skonį. Naudojama lyginamoji įvairių gamintojų produktų analizė, siekiant suprasti, kodėl tam tikri produktai yra sėkmingesni už kitus. Galiausiai sukuriami jums pritaikyti sprendimai, kurie įgalina kurti produktus, geriausiai tinkančius jūsų tikslinei rinkai.

Aplankykite mus

Jeigu ieškoti naujų galimybių, kaip stiprinti savo verslą, arba norėtumėte apsilankyti inovacijų centre, kviečiame užeiti į kontaktų skiltį.