Sveikas žarnynas - tai raktas į gerą savijautą! Vartotojai vis labiau rūpinasi savo sveikata, todėl ieško natūralių, sveikų bei skanių maisto produktų.

Ar žinojote, kad žmogaus žarnyno mikrobiomoje yra daugiau nei 100 trilijonų mikroorganizmų?

Ir visus juos reikia padaryti laimingais.

Kaip tai galima padaryti?

Tai, ką valgome, daro įtaką mūsų sveikatai. Duona yra natūralus ir sveikas maisto produktas. Kai kurie  ingredientai, kuriuos galima rasti mūsų kepamoje duonoje, gali būti puikus mūsų žarnyno  mikroorganizmų kasdieninis maistas. Duonoje esančios skaidulos maitina gerąsias žarnyno bakterijas bei padeda joms klestėti. Tai padeda mums išlikti sveikiems.

 

Gali atrodyti, kad duoną iškepti yra labai paprasta, tačiau iškepti sveikuolišką duoną yra menas, kurį reikia įvaldyti ir mokslas, kurį vis reikia tobulinti. Mes "Puratos"  turime  daugiau nei 100 metų  kepinių produktų patirtį, todėl niekada nenustojame tyrinėti, mąstyti ir diegti naujovių. Mes siūlome sprendimus, leidžiančius kepėjams pagaminti duoną, kuri gerina žarnyno sveikatą.

Pasikliaukite mūsų šimtmečio patirtimi ir atskleiskite sveikuoliškos duonos potencialą. Visa tai mūsų sveiko žarnyno labui!

 

Skaitykite daugiau apie sveiko žarnyno naujoves