Belcolade Amber Cacao-Trace: naujausias Puratos šokolado brangakmenis

Mamos diena
Šv. Kalėdos
Tėvo diena
Šv. Velykos
Šv. Valentino diena
Šokoladiniai gaminiai
„Taste Tomorrow“
Tinklaraštis

Skonis tampa lemiamu veiksniu perkant duoną, šokoladą ar konditeriją. Taste Tomorrow apklausa mums atskleidė, kad vartotojai trokšta būti nustebinti įdomiu skoniu bei daugiasluoksne tekstūra, kuri yra nepaprastai svarbi kuriant juslinį malonumą.

Graži išvaizda, daugiasluoksnė tekstūra ir skonis yra būtini norint sukurti nepamirštamą įspūdį, kuris padės išsiskirti tarp konkurentų.

Karamelė - madingas skonis

Karamelė - švelni ar sūri -  žinoma visame pasaulyje. Kai šiandien galvojame apie karamelę, mes dažniausiai ją įsivaizduojame kaip minkštą, šviesiai rudos spalvos kremą, pagamintą iš cukraus, sviesto ir grietinėlės.

Per keletą amžių karamelė tapo vienu populiariausių skonių, atsirandančiu tiek šokolado, tiek konditerijos gaminiuose.

Štai kodėl mes plečiame savo šokolado asortimentą, vadovaudomiesi tendencijomis ir  inovacijomis: Belcolade Amber Cacao-Trace.

Istorija slypinti už  Belcolade Amber - gintarinio šokolado

Gintaras yra  unikalus ir ypač vertinamas Baltijos brangakmenis. Jis giriamas už ryškią spalvą, naudojimo universalumą ir, kaip manoma, skatina kūrybiškumą. Jis atsiranda dėl lėto ir natūralaus medžių sakų suakmenėjimo, kuris suteikia jam šią ypatingą spalvą.

Mūsų Belcolade Amber Cacao-Trace šokoladas pasižymi šviesia, gintarui būdinga, spalva. Jis taip pat yra natūralus, be dirbtinių skonį ar kvapą stiprinančių medžiagų. Jo unikali receptūra atskleidžia gintaro žavesį bei išpuoselėtą skonį.

Dėl to jis pasižymi ilgai išliekančiu,  natūraliu, vos sūrios karamelės, skoniu.

Belcolade Amber Cacao-Trace šokoladas natūraliai rado savo kelią mūsų Tikrojo Belgiško Šokolado asortimente.

Belcolade Selection Amber Cacao-Trace

Belcolade garsėja savo baltojo šokolado skoniu ir savybėmis. Dėl šios priežasties mūsų ekspertai sujungė savo žinias, kad sugalvotų aukščiausios kokybės receptą ir pritaikytų šokolado gaminimo procese. Paslaptis slypi ypač lėtame ir švelniame tirpime, kuris suteikia neužmirštamą, saldžiai sūrų skonio pojūtį.

Atsižvelgiant į skonio profilį, Belcolade Selection Amber Cacao-Trace nuneš Jus nuo natūraliai sūrios karamelės skonio iki kreminių, vanilės bei  sodrių karamelizuoto pieno natų.

Šis šokoladas išsiskiria ne tik savo nuostabiu skoniu, o ir yra pagamintas pagal tvarumo programą Cacao-Trace, kuri kakavos augintojams dovanoja papildomą naudą už kiekvieną parduotą šokolado kilogramą.

Tai mūsų būdas prisidėti palaikant šokolado gamybos bei tiekimo grandinės tvarumą, kuriant išskirtinį išskirtinio šokolado pasaulį.

Dėl mūsų Belcolade Amber Cacao-Trace šokolado universalumo ir nepriekaištingo funkcionalumo, jis gali būti naudojamas visiems saldiesiems kūriniams bei gamybos metodams: formelėse, apliejimui, glaistymui, įdarams, putėsiams ir pan.

Belcolade Amber Cacao-Trace  - naujas šokolado brangakmenis visoms Jūsų kūrybinėms idėjoms!