Amber: naujausias Puratos šokolado brangakmenis

Mamos diena
Šv. Kalėdos
Tėvo diena
Šv. Velykos
Šv. Valentino diena
Šokoladiniai gaminiai
„Taste Tomorrow“
Tinklaraštis

Skonis tampa lemiamu veiksniu perkant duoną, šokoladą ar konditeriją. Taste Tomorrow apklausa mums atskleidė, kad vartotojai trokšta būti nustebinti įdomiu skoniu bei daugiasluoksne tektūra, kuri yra nepaprastai svarbi kuriant juslinį malonumą.

Graži išvaizda, daugiasluoksnė tekstūra ir skonis yra būtini norint sukurti nepamirštamą įspūdį, kuris padės išsiskirti iš konkurancijos.

Karamelė - madingas skonis

Karamelė, švelni ar sūri, yra žinoma visame pasaulyje. Kai šiandien galvojame apie karamelę, mes dažniausiai ją įsivaizduojame kaip minkštą, šviesiai rudos spalvos kremą, pagamintą iš cukraus, sviesto ir grietinėlės.

Per keletą amžių karamelė tapo populiariausiu skoniu, atsirandančiu tiek šokolade, tiek konditerijos gaminiuose.

Štai kodėl mes plečiame savo šokolado asortimentą, naudodamiesi nauja inovacija: Amber.

Istorija slypinti už gintarinio Amber šokolado

Gintaras yra labiausiai vertinamas vadinamasis brangakmenis. Jis giriamas už ryškią spalvą, naudojimo universalumą ir, kaip manoma, skatina kūrybiškumą. Jis atsiranda dėl lėto ir natūralaus medžių sakų suakmenėjimo, kuris suteikia jai šią stulbinančią spalvą.

Mūsų „Amber“ šokoladas pasižymi šviesia ir šilta spalva, kaip ir brangakmenis. Jis taip pat yra natūralus, be dirbtinio skonio. Mes suteikiame jam pakankamai daug laiko išreikšti visą savo žavesį ir nepaprastą skonį.

Dėl to jis pasižymi ilgalaikiu, karameliniu skoniu.

Amber šokoladas natūraliai rado savo kelią mūsų Tikrojo Belgiško Šokolado ir Kombinuotojo Šokolado asortimente.

Belcolade Selection Amber Cacao-Trace

Belcolade garsėja savo baltojo šokolado skoniu ir veiksmingumu. Dėl šios priežasties mūsų ekspertai sujungė savo žinias, kad sugalvotų aukščiausios kokybės receptą ir pritaikytų šokolado gaminimo procese. Paslaptis slypi ypač lėtame ir švelniame minkštime, kuris suteikia neužmirštamą, saldžiai sūrų skonio pojūtį.

Atsižvelgiant į skonio profilį, Belcolade Selection Amber Cacao-Trace nuneša Jus nuo natūraliai sūrios karamelės skonio iki kreminių, vanilinių, tirštų, virinto pieno natų , kurios prisidėjo prie Belcolade sėkmės.

Šis šokoladas išsiskiria ne tik savo nuostabiu skoniu, bet ir savo tvarumo programa Cacao-Trace, kuri kakavos augintojams dovanoja kokybės priedą už kiekvieną parduotą šokolado kilogramą.

Tai mūsų būdas prisidėti palaikant šokolado tvarumą, kuriant išskirtinį išskirtinio šokolado pasaulį.

Dėl mūsų Amber šokolado universalumo ir nepriekaištingo veikimo, jis gali būti naudingas visiems kūriniams, neatsižvelgiant į tai, kuris metodas buvo naudojamas: apvyniojimas, liejimas, panardinimas, padengimas, sumaišytas kaip įdaras, putėsiai ir pan.

Amber - naujas šokolado brangakmenis, visoms Jūsų kūrybinėms idėjoms!