„Sensobus“

Vietos vartotojų tyrimai

Mes žinome, kad vartotojai yra išrankūs maistui ir kad jų prioritetai nuolat keičiasi. Neatsilikti nuo šių pokyčių gali būti sudėtinga, jau nekalbant apie jų pritaikymą versle. Todėl sukūrėme unikalią juslinės analizės paslaugą, suteikiančią mūsų klientams įžvalgų apie tai, kaip vartotojai vertina jų produktus. Paskui žengėme dar vieną žingsnį ir suprojektavome „Sensobus‟.

Mobilus juslinės analizės sprendimas

„Sensobus“ – unikali, puikiai įrengta juslinės analizės mobili laboratorija, kuri važiuoja į prekybos maistu vietas ir per dieną gali priimti apie 250 žmonių. Pasiekti tikslinę auditoriją ir suprasti jų prioritetus tapo kaip niekada lengva.

„Sensobus“ taip pat leidžia patikrinti kainodaros, rinkodaros ir komunikacijos koncepcijas – kokios pakuotės patinka vartotojams, kas didina prekės ženklo žinomumą, kokia informacija vartotojai remiasi priimdami sprendimą ir pan. Vos per keletą tyrimo dienų gali būti pasiekta tikslinė auditorija ir surinkta reprezentatyvi imtis.

Informacija produkto plėtrai

Užėję į „Sensobus‟ savanoriai kviečiami prisėsti į vieną iš aštuonių juslinio vertinimo kabinų ir jiems pateikiami tyrimui atrinkti duonos, konditerijos, šokolado, ledų ar net jogurto gaminiai Tyrimo metu savanoriams užduodami įvairūs klausimai apie tai, kas jiems svarbiausia ir aktualiausia ragaujamų produktų kategorijoje, kaip jie vertina ragautus gaminius ir t. t. Surinkus ir apdorojus duomenis galima daryti tikslias įžvalgas, kurios padeda klientams kuriant naują produktą.

Šis būdas – tai galimybė greitai ir lengvai perprasti vartotojų prioritetus.

Be to, turėdami 10 metų vartotojų tyrimų patirtį, galime palyginti rezultatus su tam tikro segmento vidurkiu pagal tyrimo kategoriją ir regioną.

Įvairūs juslinės analizės įrankiai

Mobilios vartotojų juslinės analizės paslaugos yra prieinamos daugelyje pasaulio šalių: „Sensobus‟ keliauja po JAV ir Europą, o Azijos šalyse paprastai naudojama „Sensobox” (liet. sensodėžė). Tai tradicinis tyrimas, atliekamas šiuolaikišku būdu.

Norėdami sužinoti daugiau apie artimiausią „Sensobus‟ arba „Sensobox‟, apsilankykite mūsų kontaktų skiltyje arba susisiekite su „Puratos‟ atstovu.