Švaresnė etiketė

Etikečių "švarinimas"

9 iš 10 vartotojų nori žinoti, kokios sudedamosios dalys yra naudojamos ir iš kur jos gaunamos. Tai reiškia, kad beveik visi skaito informaciją apie produktą. Pusė jų atidžiau apžiūri, kurios sudedamosios dalys yra naudojamos gaminyje, ypatingą dėmesį skiria genetiškai modifikuotiems organizmams (GMO). „Puratos“ siūlo alternatyvius švaresnius etiketės sprendimus. Mūsų novatoriški ir kokybiški sprendimai leidžia sutrumpinti gatavo produkto sudedamųjų dalių sąrašą. Atraskite mūsų sprendimus!

Švaresnė etiketė
Softgrain Golden 6 CL
Grūdų ir valgomųjų sėklų mišinys su medumi duonos gaminiams.
Soft'r Melting Cleaner Label
Tešlos priedas minkštiems duonos gaminiams. Unikali fermentų technologija suteikia gaminiui tirpstančią tekstūrą, lengvą kandimą bei ilgesnį tinkamumo vartoti terminą saldiems duonos gaminiams.
S500 CL
Universalus "švarios etikėtės" tešlos priedas skirtas kvietiniams duonos gaminiams. Suteikia gaminiams traškią plutelę bei ilgiau išlaiko šviežumą. Minkštuose duonos gaminiuose, minkštimas ilgiau išliks minkštas bei šviežias. S500 užtikrina tešlos stabilumą ir saugumą visuose gamybos etapuose.
Classic Passion Fruit CL (pasiflorų)
Koncentruota pasiflorų skoninė pasta puikiai tinka norint pakeisti natūralius vaisius ar sustiprinti pasiflorų skonį gaminyje. O taip pat įvairioms glazūroms ir glajams skaninti.
Classic Fraise (braškių)
Koncentruota braškių skoninė pasta puikiai tinka norint pakeisti natūralius vaisius ar sustiprinti braškių skonį gaminyje. O taip pat įvairioms glazūroms ir glajams skaninti.

Reikia daugiau informacijos?