Mūsų įsipareigojimai jums ir ateities kartoms

Mūsų įsipareigojimai jums ir ateities kartoms

Žmonės visada buvo ir yra viena dižiausių  „Puratos“ vertybių. Mes jau daugiau nei 100 metų esame įsipareigoję užtikrinti savo komandos narių ir klientų laimę ir gerovę! Mūsų įsipareigojimas jums tuo nesibaigia: mes taip pat norime apsaugoti ateinančių kartų ateitį. "Puratos" akcininkai įsipareigojo ne tik užtikrinti gerus finansinius rezultatus, bet  ir įnešti teigiamus gyvenimo pokyčius į visuomenę.

Savo įsipareigojimais jums ir ateities kartoms esame atsidavę holistiniam veiklos modeliui, kuris yra tvarus, pagarbus ir subalansuotas. "Puratos" planai: siekti CO2 neutralumo, atsakingai naudoti vandenį ir sumažinti atliekų kiekį. 

Mes saugome tradicinius duonos, pyragų ir šokolado gaminimo būdus, o žaliavas gauname atsakingai. Dirbame darniai su bendruomenėmis, kurių dalis esame: siekiame užtikrinti saugias ir stabilias pajamas viso pasaulio ūkininkams  ir investuoti į į gyvenimą keičiančių kepėjų mokyklų steigimą ir išlaikymą. Žmonės yra visko, ką mes darome, centre. Esame įsipareigoję savo darbuotojams: kuriame rūpestingą darbo aplinką, kurioje yra  laukiama žmonių įvairovė ir skatinamas asmeninis tobulėjimas.

 

Mūsų strategija yra išreikšta trimis ambicijomis: geresnė sveikata, geresnė planeta ir geresnis gyvenimas. Be to, mūsų projektas Misija į Marsą atspindi mūsų viziją į ateitį ir mūsų atsidavimą ilgalaikiams tyrimams. Viską ką darome yra tam, kad pagerintume gyvenimo  kokybę mūsų planetoje - Žemėje!

 Geresnė sveikata

Geresnė sveikata

Gera sveikata  mūsų gyvenimą padaro visavertį, skatina svajoti bei pasiekti visapusišką gerovę. Maistingas maistas ir sveika mityba yra geros sveikatos pagrindas. Kaip maisto pramonės įmonė, esame pasirengę gaminti sveikesnius produktus, ieškoti naujų sveikesnių alternatyvų.  

 Geresnė planeta

Geresnė planeta

Mes, Puratos, žinome, kaip svarbu tinkamai rūpintis savo planeta. Mažiname, pakartotinai naudojame ir perdirbame tiek, kiek galime ir įsipareigojome padėti išsaugoti mūsų miškus ir biologinę įvairovę. Be to, siekiame atsakingai tiekti visas mūsų sudedamąsias dalis, užtikrindami minimalų poveikį Žemės planetai.

 Geresnis gyvenimas

Geresnis gyvenimas

Kad ir kokie ambicingi būtų mūsų ateities tikslai ir viltys dėl planetos, Puratos visada pirmenybę teiks žmonėms. Mes deriname naujoves su tradicijomis, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, dalinamės savo sėkme su kitais.

 Misija į Marsą

Misija į Marsą

Naudodami atšiauriausias Marso planetos sąlygas, siekiame  skatinti inovacijas ir padėti savo klientams plėsti verslą tvaresniu būdu. Tikimės, kad tai padarys teigiamą poveikį  visai duonos, konditerijos gaminių ir šokolado gamybos grandinei.