Mūsų įsipareigojimai geresniam gyvenimui

Nesvarbu, kokie ambicingi būtų mūsų ateities tikslai ir viltys dėl planetos, Puratos visada pirmenybę teiks žmonėms. Mes deriname naujoves su tradicijomis, kad užtikrintume aukščiausią kokybę ir siekiame pasidalyti savo sėkme kitais.

 

Mes dirbame darniai su bendruomenėmis, kurių nariais esame: siekiame užtikrinti saugias ir stabilias pajamas viso pasaulio ūkininkams   ir investuojame į į gyvenimą keičiančių kepėjų mokyklų steigimą ir išlaikymą.  Esame įsipareigoję savo darbuotojams: kuriame rūpestingą darbo aplinką, kurioje yra  laukiama žmonių įvairovė ir skatinamas asmeninis tobulėjimas.

Mūsų ilgalaikiai tikslai:

Bendruomenės:

  • Pasiekti 4 mln. EUR metinę šokolado premiją iki 2025 m.;
  • Kasmet atidaryti bent po vieną kepyklą;
  • Iki 2030 m. turėti 1 000 mokinių kepyklų mokyklų programoje;
  • Toliau skatinti įvairovę ir lygias galimybes visiems.

Paveldas:

  • Išsaugoti 5 vietines Meksikos kakavos veisles;
  • Užregistruoti 10 000 raugo mūsų skaitmeninėje bibliotekoje, kad geriau suprastume biologinę įvairovę.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų metinę tvarumo ataskaitą.

Paveldas

Paveldas

Kepimas ir šokolado gaminimas yra vieni seniausių ir labiausiai vertinamų žmonijos įgūdžių. Labai didžiuojamės galėdami išsaugoti šį paveldą.

Žmonės

Žmonės

Ištesėti savo pažadus galime tik padedami talentingos žmonių komandos.

 Bendruomenės

Bendruomenės

Siekiame užtikrinti saugias ir stabilias pajamas viso pasaulio ūkininkams   ir investuojame į į gyvenimą keičiančių kepėjų mokyklų steigimą ir išlaikymą.    

Mūsų įsipareigojimai jums ir ateities kartoms

Mes prisiimame atsakomybę ir esame pasiryžę daryti teigiamą poveikį visuomenei. Savo įsipareigojimais jums ir ateities kartoms esame atsidavę holistiniam veiklos modeliui, kuris yra tvarus, pagarbus ir subalansuotas.

Plačiau

Geresnė planeta

Mes, Puratos, žinome, kaip svarbu tinkamai rūpintis savo planeta. Mažiname, pakartotinai naudojame ir perdirbame tiek, kiek galime ir įsipareigojome padėti išsaugoti mūsų miškus ir biologinę įvairovę. Be to, siekiame atsakingai tiekti visas mūsų sudedamąsias dalis, užtikrindami minimalų poveikį Žemės planetai.

Plačiau