Ištesėti pažadus galime tik padedami talentingos žmonių komandos. Puratos žmonės daro mus tokiais, kokie esame, ir priverčia mūsų vertybes atgyti. Žmonės yra Puratos magija. Ta nematoma kokybės, etikos, vizijos, drąsos, aistros ir komandinės dvasios jėga, kuri lėmė mūsų sėkmę pastaruosius 100 metų. Tai būdas, kuriuo bendraujame su kolegomis, išorės verslo partneriais ir suinteresuotomis šalimis. Visa tai  užtikrina, kad mūsų verslas ir toliau sėkmingai judės į priekį!

Mokymasis ir tobulėjimas

Nuolatinis mokymasis yra pagrindinė darbuotojų sėkmės sudedamoji dalis. Štai kodėl 2006 m. sukūrėme savo Puratos universitetą. Universitetas turi miestelius Azijoje, Lotynų Amerikoje ir Europoje ir siūlo aukščiausios kokybės mokymus apie mūsų produktus, technologijas ir sprendimus, funkcinius gebėjimus ir vadovavimo įgūdžius.

Sukurta nauja  gildijos mokymosi programa, skirta visiems techniniams patarėjams ir taikymo specialistams visame pasaulyje. Taip mes siekiame sukurti pasaulinio lygio gatavų gaminių patirtį ir puoselėti dalijimosi žiniomis bendruomenę, kurioje meistrai ugdo meistrus. Gildijos programa siūlo kelis kepinių, konditerijos gaminių ir šokolado žinių kursus.

Sveikata ir saugumas

Mes, Puratos, esame įsipareigoję, kad mūsų darbuotojai būtų saugūs ir laimingi. Nuolat tobuliname savo sveikatos, saugos ir gerovės darbo vietoje politiką. Mes siekiame užtikrinti aplinką be sužalojimų visose savo operacijose visame pasaulyje. Reguliariai stebime ir atnaujiname išmokas darbuotojams ir jų šeimoms, kad paskatintume išlaikyti darbą ir kurtume teigiamą darbo aplinką. Taip pat reguliariai tikriname visų darbuotojų sveikatą ir siūlome jiems ir jų šeimoms sveikatos draudimą.

Ieškote tinkamo recepto savo karjerai?

Atraskite Puratos darbo pasiūlymus!

Geresnis gyvenimas

Puratos visada pirmenybę teiks žmonėms. Mes deriname naujoves su tradicijomis, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, dalinamės savo sėkme su kitais.

Plačiau

Paveldas

Kepimas ir šokolado gaminimas yra vieni seniausių ir labiausiai vertinamų žmonijos įgūdžių. Labai didžiuojamės galėdami išsaugoti šį paveldą.

Plačiau