Mūsų įsipareigojimai geresnei planetai

Mes, Puratos, žinome, kaip svarbu tinkamai rūpintis savo planeta. Mažiname, pakartotinai naudojame ir perdirbame tiek, kiek galime ir įsipareigojome padėti išsaugoti mūsų miškus ir biologinę įvairovę. Be to, siekiame atsakingai tiekti visas mūsų sudedamąsias dalis, užtikrindami minimalų poveikį Žemės planetai. Tačiau šiandien to nebeužtenka. Taigi mes įsipareigojome siekti aiškių tvarumo tikslų: iki 2025 m. savo veikloje tapti neutralia anglies dioksido emisija, iki 2030 m. subalansuoti vandens sunaudojimą.

Turime aiškų planą, kuris padės mums tai įgyvendinti. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų metinę tvarumo ataskaitą.

 Atsakingas tiekimas

Atsakingas tiekimas

Siekdama gaminti aukštos kokybės ingredientus mūsų kepinių, konditerijos ir šokolado pramonei, „Puratos“ tiekia daug įvairių žaliavų iš viso pasaulio. Esame 100 % įsipareigoję atsakingam tiekimui ir palaikome atvirą dialogą su žmonėmis, dalyvaujančiais mūsų tiekimo grandinėje.  

Aplinka

Aplinka

Esame pasiryžę daryti teigiamą poveikį visuomenei. Taigi, mes siekiame CO2 neutralumo, stengiamės atsakingai naudoti vandenį ir sumažinti atliekų kiekį

Mūsų įsipareigojimai jums ir ateities kartoms

Mes prisiimame atsakomybę ir esame pasiryžę daryti teigiamą poveikį visuomenei. Savo įsipareigojimais jums ir ateities kartoms esame atsidavę holistiniam veiklos modeliui, kuris yra tvarus, pagarbus ir subalansuotas.

Plačiau

Geresnis gyvenimas

Puratos visada pirmenybę teiks žmonėms. Mes deriname naujoves su tradicijomis, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, dalinamės savo sėkme su kitais.

Plačiau