„Puratos“ tiekia daug įvairių žaliavų iš viso pasaulio. Pasaulinė žaliavų, tokių kaip palmių aliejus, kakava, miltai ir cukrus, paklausa gali daryti spaudimą mūsų natūralioms ekosistemoms bei turėti įtakos tvariam vietos bendruomenių vystymuisi. „Puratos“ mano, kad atsakingas tiekimas yra etiškos prekybos pagrindas. Vartotojai turi teisę nerimauti dėl to, iš kur gaunamas jų maistas, kaip jis gaminamas ir kaip jis gaunamas.

Štai kodėl esame 100% įsipareigoję atsakingai tiekti. Mes prašome savo tiekėjų pasirašyti mūsų elgesio kodeksą arba pasidalyti su mumis savo. Mums labai svarbu, kad tiekimo ir gamybos grandinėse būtų laikomasi vienodo lygio etikos reikalavimų.

Palmių aliejus

Palmių aliejus yra pagrindinė Puratos produktų sudedamoji dalis. Tai daro mūsų maisto skonį ir kvapą puikųbei suteikia galimybę jums pasiūlyti aukštos kokybės produktus, kurių tikitės ir kurių nusipelnėte. Nepaisant to, žinome, kad ne visa palmių aliejaus gamyba yra tvari.

Puratos yra tvaraus palmių aliejaus apskritojo stalo (RSPO) narys nuo 2010 m. Tai reiškia, kad laikomės griežtų kriterijų ir esame įsipareigoję naudoti 100 % tvarų palmių aliejų, kuris tausoja aplinką ir turi teigiamą socialinį bei etinį poveikį. Be to, bendradarbiaujame su savo tiekėjais, klientais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis, siekdami skatinti tvarią palmių aliejaus gamybą.

Kakava

 

Tradicinis darbo šokolado pramonėje būdas neužtikrina tvarios ateities. Be to, kainos, kurias ūkininkai moka už kakavą, yra per mažos. Tai privertė daugelį jų nustoti auginti kakavą ir pertvarkyti savo plantacijas arba tiesiog visiškai mesti žemės ūkį. Pastaraisiais metais šokolado pramonė atliko šiek tiek geresnį darbą, padėdamas ūkininkams pagaminti daugiau kakavos, tačiau dėl to kainos dar sumažėjo.

Cacao-Trace: gyvenimą keičiantis požiūris į tvarų kakavos tiekimą

Programa „Cacao-Trace“ garantuoja, kad ūkininkams už kakavos pupeles bus sumokėta geriausia įmanoma kaina. Jie gauna didesnę kainą ir mūsų unikalią šokolado premiją – 0,10 euro už parduotą kilogramą. Užtikrindami aukščiausios kokybės priedą ir šokolado premiją, mes dalijamės verte visoje grandinėje, ypač su kakavos augintojais. Dalindamiesi verte investuojame į kakavos augintojus ir jų bendruomenes bei suteikiame jiems gyvenimą keičiantį poveikį.

Mūsų Cacao-Trace sertifikavimo garantijos:

  • Geresnis ūkininkų gyvenimas dėl didesnių pajamų;
  • Geresnė planeta, nes į programą įtraukta agromiškininkystė;
  • Geresnis verslas;
  • Geresnis vartotojų mąstymas.

Pasirinkę Cacao-Trace, mūsų klientai ir vartotojai gali turėti tiesioginį teigiamą poveikį kakavos augintojų gyvenimui .  Turėdami išskirtinę fermentacijos patirtį ir neprilygstamą tarptautinį  derliaus nuėmimo centrų tinklą, kuriame išskirtinio skonio šokoladą. Puikų šokolado „Cacao-Trace“ skonį patvirtina tokie prestižiniai apdovanojimai kaip „International Award Cocoa of Excellence“, 2013 m. Paryžius arba „The Highest Auction“, „Chocoa of Excellence 2019“. Laimėjimas visiems!

Vaisiai

 

Taste Tomorrow tyrimai patvirtina apie vartotojų sąmoningumą ir norą žinoti savo vartojamo maisto istoriją.

Su Puratos "programa nuo lauko iki šakutės" esame arti ūkininkų. Kuriame vertę vaisių augintojams ir vietos bendruomenėms, kartu mažindami poveikį aplinkai (vandens ir dirvožemio tvarkymas).

Aplinka

Esame pasiryžę daryti teigiamą poveikį visuomenei. Taigi, mes siekiame CO2 neutralumo, stengiamės atsakingai naudoti vandenį ir sumažinti atliekų kiekį.

Geresnė planeta

Mes, Puratos, žinome, kaip svarbu tinkamai rūpintis savo planeta. Mažiname, pakartotinai naudojame ir perdirbame tiek, kiek galime ir įsipareigojome padėti išsaugoti mūsų miškus ir biologinę įvairovę. Be to, siekiame atsakingai tiekti visas mūsų sudedamąsias dalis, užtikrindami minimalų poveikį Žemės planetai.