Puratos pažada padaryti viską, ką gali, kad padėtų bendruomenėms, su kuriomis dirba.

Mes stengiamės  dalintis žiniomis ir įgūdžiais su tais, kuriems pasisekė mažiau nei mes ir  investuojame į tvarumo programas, kurios saugo biologinę įvairovę bei gerina vietos žmonių gyvenimo sąlygas. Atsižvelgdama į tai, 2016 m. Puratos įkūrė du fondus.

Kepėjų mokyklų fondas

Kepėjų mokyklų fondas buvo įkurtas siekiant teikti kokybišką išsilavinimą nepasiturintiems besivystančių šalių jaunimui.

Kai „Puratos“ pradėjo savo veiklą Indijoje, gatvėse pastebėjome daug vaikų. Jie buvo jauni, buvo labai mažai vilčių dėl ateities. Jų tėvai uždirbo minimalų atlyginimą ir negalėjo investuoti į savo vaikų mokslą. Tuo pačiu metu mums darėsi vis sunkiau rasti kvalifikuotų techninių patarėjų, susidūrėme su dideliu kvalifikuotų kepėjų, konditerijos gaminių ir šokolado gamintojų trūkumu.

Taip susiformavo mūsų kepėjų mokyklų idėja ir tik po kelerių metų, 2014 m., Mumbajuje, bendradarbiaujant su Kepėjų mokyklų fondu, atsidarė pati pirmoji mokykla. Po to sekė daugelis kitų, įskaitant Braziliją, Meksiką, Pietų Afriką, Rumuniją ir Filipinus.

Mūsų kursai yra skirti mokiniams, baigusiems pagrindinį išsilavinimą. Mes suteikiame jiems praktinį mokymą, reikalingą norint užsidirbti deramą pragyvenimui reikalingą atlyginimą. Programa apima stažuotes įvairiose įmonėse, kur studentams mokamas atlyginimas.

Taip pat esame įsipareigoję savo antrinėse įmonėse įdarbinti absolventus pagal nuopelnus ir pasiekimus arba padėti jiems susirasti darbą mūsų klientų įmonėse. Iki 2030 m. tikimės padėti 1000 jaunuolių iš besivystančių šalių.

Naujos kartos kakavos fondas

Naujos kartos kakavos fondas yra skirtas prisidėti prie socialinio, ekonominio ir aplinkosauginio kakavos augintojų bendruomenių, dalyvaujančių programoje Cacao-Trace™, vystymosi. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – pagerinti kakavos augintojų pragyvenimo lygį ir užtikrinti, kad jie gautų sąžiningą šokolado tiekimo grandinėje sukurtos vertės dalį. Fondas tai pasiekia paskirstydamas „Chocolate Bonus“ – priemoką, kurią moka „Cacao-Trace“ klientai.

Fondas veikia kaip šokolado premijos surinkimo ir paskirstymo priemonė: 100% surinktų sumų pasiekia ūkininkus. Visas einamąsias išlaidas padengia Belcolade.

Geresnis gyvenimas

Puratos visada pirmenybę teiks žmonėms. Mes deriname naujoves su tradicijomis, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, dalinamės savo sėkme su kitais.

Plačiau

Paveldas

Kepimas ir šokolado gaminimas yra vieni seniausių ir labiausiai vertinamų žmonijos įgūdžių. Labai didžiuojamės galėdami išsaugoti šį paveldą.

Plačiau